Categories: SPA & Wellness, Z Przyjaciółkami

Czy wyjazd z przyjaciółkami do SPA to dobry pomysł?

Chcesz swoim przyjaciółkom zrobić ciekawą niespodziankę? A może chcesz swojej najbliższej przyjaciółce zrobić niesamowity prezent z okazji zamążpójścia, w ramach wieczoru panieńskiego? Taką fajną propozycją, na pewno będzie pobyt w SPA. Obecnie bardzo wiele ośrodków oferuje specjalny pakiet dedykowany dla przyjaciółek, sióstr, a nawet matek z córkami. Taki babski wyjazd, to świetna alternatywa dla wielogodzinnych pogawędek przy winie, które miałyby być w domu lub pobliskiej knajpce. Wyjazd z przyjaciółkami do SPA pozwoli się faktycznie zregenerować oraz oderwać od codziennych problemów.

Specjalne pakiety zabiegów dla przyjaciółek

Mając na uwadze wyjazd z przyjaciółkami do SPA, obsługa ośrodka przygotowała specjalną ofertę, które dedykowana jest właśnie dla Pań, chcących całkowicie wypocząć. Często jest to jedyne oderwanie się od roli żony, mamy, czy nawet po prostu od pracy zawodowej. Dla przyjaciółek przygotowane są specjalne pokoje z jednoosobowymi łóżkami w Hotelu Bristol. Oczywiście panie nie muszą martwić się o gotowanie, ponieważ pobyt w SPA zapewnia także całkowite wyżywienie. Stół szwedzki to świetna propozycja dla kobiet o różnorodnym guście kulinarnym – każda na pewno znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Zabiegi dla duszy i ciała

Oczywiście płeć piękna nie wybiera się do SPA tylko po to, by skosztować nowych potraw, lub wyspać się w naprawdę ekskluzywnych warunkach. Chociaż tutaj nawet taka regeneracja działa zbawiennie na często zmęczone kobiety. Sekretem całego wypoczynku są zabiegi pielęgnacyjne, które często obejmują całe ciało, jak i również jego poszczególne partie. W końcu chciałabyś abyś Ty wraz ze swoimi przyjaciółkami wyjechały z ośrodka SPA jeszcze piękniejsze. Zabiegi na dłonie, stopy, twarz, nogi, a nawet biust, to tylko niektóre z propozycji. Nie można zapominać również o propozycjach zabiegów, które łączą w sobie aspekt relaksacyjny. Są to chociażby masaże całego ciała, kąpiele relaksacyjne, czy też możliwość skorzystania z łaźni parowej. Chyba po takiej dawce informacji nie trzeba Cię przekonywać do tego, iż właśnie wyjazd z przyjaciółkami do SPA okaże się najlepszym sposobem na spędzenie wspólnego czasu, nie tylko na wielogodzinnych pogaduszkach, ale przede wszystkim na zadbaniu o samą siebie.